Oferta

Poradnia i szpital ortopedyczny Kort Klinika – oferta

Kort Klinika to nowoczesne, prywatne centrum ortopedyczne w województwie opolskim. Prowadzimy specjalistyczną poradnię ortopedyczną oraz szpital ortopedyczny z własnym blokiem operacyjnym i komfortowymi pokojami dla Pacjentów. Na terenie naszej placówki funkcjonuje również podolog, a także gabinet fizjoterapeutyczny prowadzący rehabilitację pooperacyjną i pourazową oraz niosący pomoc w wielu innych dolegliwościach i schorzeniach.

Nasza oferta obejmuje różnorodne usługi medyczne, w tym zabiegi przeprowadzane zarówno w warunkach ambulatoryjnych, jak i szpitalnych. Ortopedia to nasza specjalność, dlatego możemy oferować najnowocześniejsze metody terapii przeprowadzane przez niezwykle doświadczonych lekarzy. Oferujemy:

  • konsultacje medyczne,
  • endoprotezoplastykę stawów (operacja biodra, operacja kolana przy użyciu nowoczesnych endoprotez),
  • leczenie chorób zwyrodnieniowych stawów,
  • kompleksowe leczenie skoliozy,
  • podologię i medycynę estetyczną stóp,
  • fizjoterapię,
  • inne usługi medyczne, w tym leczenie ozonem.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym zakresem każdej z dziedzin na dedykowanych im podstronach.

Leczenie ambulatoryjne w prywatnej poradni ortopedycznej – opolskie

Misją lekarzy i personelu Kort Kliniki jest kompleksowe leczenie schorzeń ortopedycznych, pomoc Pacjentom w odzyskaniu sprawności i umożliwienie im życia bez bólu. Dlatego oferujemy szeroki wachlarz metod leczenia – od zachowawczych po inwazyjne, stanowiące ostatnią deskę ratunku dla Pacjentów z zaawansowanymi zmianami.

Naszą ofertę kierujemy m.in. do Pacjentów chcących przyspieszyć swoją rekonwalescencję po urazie lub zmagających się z komplikacjami i zwyrodnieniami pourazowymi. Bogata oferta fizjoterapeutyczna oraz nowoczesne terapie z użyciem takich substancji jak osocze bogatopłytkowe pobudzą regenerację tkanek i powrót do sprawności, a także znacząco ograniczą dolegliwości bólowe. Dokonujemy również wstrzykiwania kwasu hialuronowego. Zabiegi ambulatoryjne tego rodzaju wspierają też leczenie zwyrodnień stawów. Nasza poradnia ortopedyczna zaprasza ponadto na wizyty lekarskie i konsultacyjne. Na miejscu mamy możliwość wykonania zdjęcia RTG oraz badania USG.

Operacje ortopedyczne w prywatnej klinice - opolskie

Oferta zabiegów operacyjnych to przede wszystkim endoprotezoplastyka stawów, artroskopia lecznicza i diagnostyczno-lecznicza i operacje kręgosłupa – leczenie skoliozy, usuwanie dysków, nukleoplastyka, leczenie dyskopatii. Wykonujemy też korekcje podologiczne (m.in. operacyjne leczenie halluxów, palców młoteczkowych, korekcja stóp płasko-koślawych) oraz korekcje i rekonstrukcje ścięgna Achillesa. Ponadto oferujemy inne zabiegi o charakterze ortopedycznym, np. zabieg uwolnienia nerwu obwodowego, który stanowi bardzo skuteczną pomoc u Pacjentów, którzy uskarżają się na uporczywe dolegliwości związane z ze schorzeniem, jakim jest cieśń nadgarstka. Przeprowadzamy też laryngologiczne zabiegi operacyjne.

Inne usługi medyczne – klinika ortopedyczna

W ramach pozostałych usług medycznych Kort Klinika proponuje m.in. zabiegi i konsultacje u podologa (w tym zabiegi pielęgnacyjne stóp), różnego rodzaju zabiegi fizjoterapeutyczne przy użyciu nowoczesnych metod (m.in. igłoterapia okostnowa) oraz inne usługi, takie jak leczenie ran ozonem (ozonoterapia), który wykazuje przede wszystkim doskonałe właściwości bakterio- wiruso- i grzybobójcze i wpływa na szybsze gojenie się ran.